Proteza jądra

W Szpitalu AVIMED Katowice wykonywany jest zabieg “Proteza jądra”. Nasz szpital specjalizuje się od 20 lat w wykonywaniu zabiegów operacyjnych z zakresu ortopedii i traumatologii narządów ruchu, neurochirurgii, urologii oraz chirurgii ogólnej i plastycznej. 

Proteza jądra - wskazania:

Wskazania do wszczepienia protezy jądra obejmują przede wszystkim przypadki usunięcia jednego lub obu jąder w wyniku choroby, urazu lub zabiegu operacyjnego. Protezy jądra są także stosowane w przypadkach wrodzonych wad rozwojowych jąder lub niedorozwoju jąder, które powodują zaburzenia funkcji płciowych.

Proteza jądra - przebieg operacji:

Przebieg operacji wszczepienia protezy jądra zależy od indywidualnego przypadku pacjenta i zazwyczaj jest przeprowadzany pod znieczuleniem ogólnym. Operacja zwykle trwa około godziny i obejmuje następujące etapy:

Proteza jądra - przygotowanie do operacji:

pacjent jest poddawany badaniom laboratoryjnym, aby upewnić się, że nie ma przeciwwskazań do operacji. Następnie pacjent jest przygotowywany do zabiegu przez personel medyczny.

Proteza jądra - po operacji:

Po operacji pacjent musi pozostać w szpitalu na jeden dzień, aby zapewnić odpowiednie leczenie przeciwbólowe i nadzór nad stanem zdrowia. Okres rekonwalescencji może wynosić od kilku tygodni, w zależności od indywidualnego przypadku. W tym czasie zaleca się unikanie aktywności fizycznej i stosowanie odpowiedniej higieny intymnej.

Zapisz się na zabieg

Sprawdź wolne terminy i zapisz się na zabieg już dziś w naszym Szpitalu AVIMED Katowice.

Proteza jądra Katowice

Zabieg wykonasz w oddziałach:

Szpital AVIMED
ul. Gliwicka 159
40-857 Katowice
tel.: (+48) 32 254 41 40
tel.: (+48) 519 147 003

Śledź nas na:

Współpracujemy z:

Skip to content