O nas:

Szpital AVIMED specjalizuje się od 15 lat w wykonywaniu zabiegów operacyjnych z zakresu ortopedii i traumatologii narządów ruchu, neurochirurgii, urologii oraz chirurgii ogólnej i plastycznej.

Lata doświadczenia na rynku usług medycznych, profesjonalny zespół lekarzy, nowoczesny sprzęt medyczny i diagnostyczny, szeroki zakres oferowanych usług pozwalają nam na świadczenie kompleksowych usług medycznych na najwyższym poziomie. Dzięki stale aktywnemu zespołowi lekarzy specjalistów, ciągle szukamy nowych wyzwań, tematów i zakresów do rozwoju naszej placówki.

Nasze specjalizacje:

Zapewniamy naszym Pacjentom konsultacje ze specjalistami przed zabiegiem oraz opiekę pooperacyjną, w tym również  rehabilitację. Nasi lekarze uczestnicząc w krajowych i zagranicznych projektach, systematycznie doskonalą swoje umiejętności, konsultując coraz to nowe przypadki. Jesteśmy także w stanie zapewnić innego, wskazanego przez pacjenta lub najlepszego w swojej dziedzinie specjalistę do danego typu urazu czy schorzenia. Na ten moment jesteśmy przygotowani, aby realizować około 250 zabiegów operacyjnych miesięcznie.

Na miejscu przeprowadzana jest diagnostyka w zakresie: USG, USG Doppler, UKG, EKG, RTG, EKG wysiłkowe, spirometrii oraz audiometrii. Pozostała diagnostyka realizowana jest
we współpracy z pozostałymi 6-cioma poradniami Grupy AVIMED z Mikołowa,
Bytomia, Gliwic i Piekar Śląskich.

Jakość i bezpieczeństwo Avimed
Jakość i bezpieczeństwo

Wszyscy członkowie zespołu w Centrach Medycznych Avimed zostali dokładnie przeszkoleni, aby pomóc w każdej sytuacji.

Natychmiastowa usługa Avimed
Natychmiastowa usługa

Twój plan leczenia został opracowany przez specjalistów z myślą o stałych postępach, a każda faza leczenia jest natychmiast wdrażana.

Doświadczeni lekarze Avimed
Doświadczeni lekarze

Twoje zdrowie to najważniejszy atut. Powinieneś powierzyć to tylko najlepszym profesjonalistom.

Spersonalizowane leczenie Avimed
Spersonalizowane leczenie

Leczenie dostosowywane jest indywidualnie zgodnie z potrzebami chorobowymi pacjenta.

Nasza placówka

Sprawdź lokalizację i dane kontaktowe.

Katowice

Szpital AVIMED

ul. Gliwicka 159
40-857 Katowice
tel.: (+48) 32 254 41 40
tel.: (+48) 519 147 003

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 8.00 – 18.00

Infolinia Szpital AVIMED

Chcesz uzyskać więcej i formacji na temat diagnostyki, wizyt specjalistycznych bądź zabiegów. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszej Infolinii.

Śledź nas na:

Skip to content