Aktualne oferty pracy

grupa avimed

Bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy w AVIMED.

Jeśli nie znalazłeś oferty pracy spełniającej twoich oczekiwań – zostaw nam swoje CV. 

Przesłane przez Ciebie CV dodamy do bazy i będzie przez nas brane pod uwagę w przypadku otwarcia nowego procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@avimed.pl w tytule proszę umieścić: rekrutacja_nazwa miasta którego dotyczy rekrutacja lub na adres korespondencyjny siedziby firmy: AVIMED 41-940 Piekary Śląskie, ul. Ks. J. Popiełuszki 50.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Ustawa z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883)”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy że:

1.  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AVIMED Sp. z o.o. , z siedzibą, przy ul.  Ks. J. Popiełuszki 50 , 41-940 Piekary Śląskie, rekrutacja@avimed.pl
2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, kontakt avimed_daneosobowe@avimed.pl, 
3. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia rekrutacji art. 6 ust. 1 lit. b i c.
4. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim, odbiorcami danych będą tylko osoby  upoważnione do prowadzenia procesu rekrutacji.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i publikowane przez okres ważności oferty pracy.
6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy RODO .

Skip to content