O specjalizacji

SKUTECZNIE LECZENIE HEMOROIDÓW

Proktologia jest dziedziną  medycyny zajmującą się diagnostyką i leczeniem schorzeń związanych z odbytem oraz okolicą odbytu. m.in. hemoroidami, pęknięciami odbytu czy chorobami jelit.

Potrzebujesz konsultacji proktologicznej z doświadczonym chirurgiem?Odczuwasz dyskomfort podczas wypróżniania i doświadczasz bólu czy krwawień okolicy odbytu?
Masz problemy związane z utrzymaniem stolca, biegunki, czy zaparcia?

W jakim wieku pojawiają się hemoroidy?

Hemoroidy mogą wystąpić u osób w różnym wieku, niezależnie od płci.  Nie ma jednoznacznych reguł co do wieku, ale uważa się, że są bardziej powszechne u dorosłych, zwłaszcza w wieku średnim.  Występowanie hemoroidów może być wywołane  przez czynniki genetyczne, styl życia i inne czynniki. Często występują w wieku  do około 45 do 65 lat.  To okres, kiedy ludzie często doświadczają różnych zmian zdrowotnych, w tym potencjalnych problemów związanych z hemoroidami. Jednak warto zauważyć, że hemoroidy mogą wystąpić zarówno u młodszych, jak i starszych osób

Jakie objawy mogą świadczyć o wystąpieniu hemoroidów?

Objawy towarzyszące to:

W przypadku wystąpienia objawów, zaleca się konsultację u Specjalisty chirurga – proktologa

Leczenie hemoroidów może obejmować zmiany w diecie, a w niektórych przypadkach zabiegi  usunięcia hemoroidów lub  skleroterapii hemoroidów.

Zabiegi proktologiczne  w Szpitalu AVIMED  wykonywane  są w znieczuleniu ogólnym  z wykorzystaniem nowoczesnych technologii laserowych LHP przy wykorzystaniu metod małoinwazyjnych.

Należą do nich:

Na czym polega laserowe usunięcie hemoroidów?

Laserowe usunięcie hemoroidów to zabieg, podczas którego  laser skierowany na hemoroidy pomaga zamykać naczynia krwionośne izmniejszać objawy. Zazwyczaj jest to stosowane w przypadkach, gdy inne metodynie przynoszą skutku.

Jak długo trwa i zabieg usunięcia hemoroidów metodą laserową?

Czas trwania zabiegu laserowego usunięcia hemoroidów może się różnić w zależności od danego przypadku. Zazwyczaj jednak trwa to około 30 minut do godziny. 

Czy hemoroidy mogą się odnawiać?

Hemoroidy mogą się czasami odnawiać, zwłaszcza jeśli nie wprowadzi się odpowiednich zmian w diecie czy stylu życia. Regularna opieka nad zdrowiem, zrównoważona dieta bogata w błonnik, unikanie długotrwałego siedzenia czy też regularna aktywność fizyczna mogą pomóc w zapobieganiu nawrotom.

Zapewniamy:

W Szpitalu Avimed wszystkie zabiegi wykonujemy przy zastosowaniu nowoczesnych i sprawdzonych metod – technikami mało inwazyjnymi. Proponujemy Państwu najnowsze trendy i metody oraz zapewniamy pełen komfort i bezpieczeństwo.

Doświadczeni lekarze Avimed
Doświadczeni specjaliści

W kwestii zdrowia nie ma miejsca na kompromisy. Ponieważ Twoje zdrowie jest najważniejsze, powinieneś powierzyć je opiece naszych najlepszych specjalistów.

Spersonalizowane leczenie Avimed
Spersonalizowane leczenie

Spersonalizowana terapia to klucz do sukcesu. W naszych placówkach leczenie dostosowywane jest indywidualnie zgodnie z potrzebami chorobowymi pacjenta.

Jakość i bezpieczeństwo Avimed
Jakość i bezpieczeństwo

Zaufanie to podstawa skutecznego leczenia. Wszyscy członkowie zespołu w Centrach Medycznych Avimed są wysoce doświadczonymi specjalistami.

Natychmiastowa usługa Avimed
Natychmiastowa usługa

W skutecznej terapii liczy się plan. Plan leczenia zostaje opracowany przez specjalistów z myślą o stałych postępach, a każda faza leczenia jest natychmiast wdrażana.

Co znajduje się w cenie zabiegu?

Pełne wyżywienie podczas pobytu
Uruchomienie przez przez fizjoterapeutę w w 1 dobę po zabiegu
Opieka pooperacyjna lekarska i pielęgniarska

Zapisz się na konsultację

Zapisz się na konsultację kwalifikacyjną już dziś i sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Lekarze prowadzący:

Dr n. med.
Daria Dranka - Bojarowska
Dr n. med.
Adam Lewiński

Kontakt z placówką:

Szpital AVIMED
ul. Gliwicka 159
40-857 Katowice
tel.: (+48) 32 254 41 40
tel.: (+48) 519 147 003
pon.-piątek 8:00-18:00

Śledź nas na:

Współpracujemy z:

Skip to content