O specjalizacji

W Szpitalu Avimed skutecznie leczymy choroby gastrologiczne, wykorzystując do tego nowoczesne metody diagnozy. Nasi specjaliści gastrolodzy (gastroenterolodzy) zajmują się chorobami układu pokarmowego tj. przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustki i dróg żółciowych. Nasi gastrolodzy leczą również takie choroby jak zgaga, niestrawność, wrzody, a także bardziej poważne schorzenia: nowotwory przewodu pokarmowego czy przewlekłe choroby jelit. 

W Szpitalu AVIMED  funkcjonuje pracownia endoskopowa wyposażona w nowoczesny sprzęt medyczny, który umożliwia wykonywanie diagnostycznych, jak i procedur terapeutycznych.

Pracownia Endoskopowa w naszym szpitalu wykonuje procedury endoskopowe diagnostyczne i zabiegowe w zakresie górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Badania wykonywane są przez wykwalifikowany zespół medyczny – lekarzy i pielęgniarki z długoletnim stażem w zakresie endoskopii gastroenterologicznej.

Sprawdź jakie zabiegi wykonujemy:

W Szpitalu AVIMED dajemy naszym Pacjentom możliwość wykonania badań diagnostycznych oraz endoskopowego leczenia schorzeń przewodu pokarmowego:

Gastroskopia

Gastroskopia należy do badań diagnostycznych w przypadku podejrzenia chorób górnego odcinka przewodu pokarmowego w obrębie przełyku, żołądka i dwunastnicy. Wskazaniami do wykonania gastroskopii są występujące u pacjenta: 

Kolonoskopia

Kolonoskopia należy do badań diagnostycznych w przypadku podejrzenia chorób dolnego odcinka przewodu pokarmowego:

Polipektomia

Polipektomia endoskopowa to zabieg usuwania polipów z przewodu pokarmowego (jelita górnego i dolnego) przy pomocy endoskopu. W czasie zabiegu lekarz pobiera wycinek, który służy jako materiał do badania histopatologicznego.

W naszej placówce usuwane są polipy do 1 cm.

Rektoskopia

Rektoskopia to inaczej wziernikowanie odbytnicy. Stanowi ono jedno z badań endoskopowych i polega na ocenie stanu błony śluzowej jelita grubego. Ponadto pozwala na pobranie fragmentu narządu do badań oraz na usunięciu zmian patologicznych, jeśli takie występują, np. polipy, krwawienia. Głównym wskazaniem do wykonania badania są: ból w odbycie, świąd, krwawienie lub nieprawidłowości w oddawaniu stolca.

Zapewniamy:

W Szpitalu Avimed wszystkie zabiegi wykonujemy przy zastosowaniu nowoczesnych i sprawdzonych metod – technikami mało inwazyjnymi. Proponujemy Państwu najnowsze trendy i metody oraz zapewniamy pełen komfort i bezpieczeństwo.

Doświadczeni lekarze Avimed
Doświadczeni specjaliści

W kwestii zdrowia nie ma miejsca na kompromisy. Ponieważ Twoje zdrowie jest najważniejsze, powinieneś powierzyć je opiece naszych najlepszych specjalistów.

Spersonalizowane leczenie Avimed
Spersonalizowane leczenie

Spersonalizowana terapia to klucz do sukcesu. W naszych placówkach leczenie dostosowywane jest indywidualnie zgodnie z potrzebami chorobowymi pacjenta.

Jakość i bezpieczeństwo Avimed
Jakość i bezpieczeństwo

Zaufanie to podstawa skutecznego leczenia. Wszyscy członkowie zespołu w Centrach Medycznych Avimed są wysoce doświadczonymi specjalistami.

Natychmiastowa usługa Avimed
Natychmiastowa usługa

W skutecznej terapii liczy się plan. Plan leczenia zostaje opracowany przez specjalistów z myślą o stałych postępach, a każda faza leczenia jest natychmiast wdrażana.

Co znajduje się w cenie zabiegu?

Pełne wyżywienie podczas pobytu
Uruchomienie przez przez fizjoterapeutę w w 1 dobę po zabiegu
Opieka pooperacyjna lekarska i pielęgniarska

Zapisz się na konsultację

Zapisz się na konsultację kwalifikacyjną już dziś i sprawdź jak możemy Ci pomóc.

W Szpitalu AVIMED dajemy naszym Pacjentom możliwość wykonania badań diagnostycznych oraz endoskopowego leczenia schorzeń przewodu pokarmowego:

W Szpitalu AVIMED dajemy naszym Pacjentom możliwość wykonania badań diagnostycznych oraz endoskopowego leczenia schorzeń przewodu pokarmowego:

Kontakt z placówką:

Szpital AVIMED
ul. Gliwicka 159
40-857 Katowice
tel.: (+48) 32 254 41 40
tel.: (+48) 519 147 003
pon.-piątek 8:00-18:00

Śledź nas na:

Współpracujemy z:

Skip to content