Chirurg plastyczny

O specjalizacji

Chirurg plastyczny w Szpitalu Avimed oferuje szeroki wachlarz korekcji operacyjnych i nieoperacyjnych z zakresu chirurgii plastycznej. Obecnie chirurgia plastyczna daje możliwości, dzięki którym każdy poczuje się piękniej, a tym samym odzyskać pewność siebie. Szpital Avimed to miejsce, w którym wysoce wykwalifikowani i posiadający bogate doświadczenie lekarze dbają o Państwa jak najlepsze samopoczucie, gwarantując kompleksową obsługę.

Chirurg plastyczny szpital Katowice

Chirurg plastyczny wykonuje zabiegi:

Korekcje operacyjne:

Korekcje nieoperacyjne:

Chirurg plastyczny lek. med. Zbigniew Łucki

Dr Zbigniew Łucki jest doświadczonym chirurgiem plastykiem. Uzyskał specjalizację I stopnia w chirurgii ogólnej w roku 1998. 5 lat później, w roku 2003 – specjalizację II stopnia chirurgii ogólnej, a w roku 2007 tytuł specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Pracował w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, gdzie pełnił funkcje ordynatora od 2008 do 2016r.
Jest członkiem: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej oraz Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, European Burn Associastion,- Towarzystwa Chirurgów Polskich. Zbigniew Łucki udziela konsultacji i kwalifikuje pacjentów do zabiegów chirurgii plastycznej. Przyjmuje w Centrach Medycznych Inter-Med w Katowicach oraz w Będzinie. Przeprowadza również zabiegi ambulatoryjne oraz operacje w znieczuleniu ogólnym.

W głównym obszarze zainteresowań zawodowych dr-a Łuckiego znajdują się: operacje powiększania piersi, redukcja biustu, korekcja nosa, abdominoplastyka, korekcja ginekomastii (przerośniętych męskich piersi), korekcja uszu, plastyka ud i ramion, labioplastyka.

Dr Łucki w swojej pracy zawodowej stawia na ciągły rozwój. W trakcie swojej kariery odbył liczne staże, praktyki w uznanych ośrodkach chirurgii plastycznej w Polsce i za granicą. Uczestniczył między innymi w: Sixth Bergamo Open Rhinoplasty Course,  I Polski Kurs Chirurgii Estetycznej (Wrocław), New perspectives in scar management (Wiedeń), Adanced Course in Laparoscopic Surgery (Strasburg), Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna (Sosnowiec), Chirurgia piersi – kurs naukowo-szkoleniowy w Nałęczowie, New perspectives in scar management (Wiedeń), Adanced Course in Laparoscopic Surgery (Strasburg).

Zapisz się na konsultację

Zapisz się na konsultację kwalifikacyjną już dziś i sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Lekarze prowadzący:

Lek.
Zbigniew Łucki

Dostępne w oddziałach:

Szpital AVIMED
ul. Gliwicka 159
40-857 Katowice
tel.: (+48) 32 254 41 40
tel.: (+48) 519 147 003
pon.-piątek 8:00-18:00

Zapewniamy:

Śledź nas na:

Współpracujemy z:

Skip to content