Fizjoakupunktura

O specjalizacji

FizjoAKUPUNKTURA  jest terapeutyczną metodą  w której wykorzystuje się zarówno techniki  fizjoterapeutyczne , jak i techniki akupunktury w celu złagodzenia bólu i poprawy funkcji ciała .

Na czym polega fizjoakupunktura?

Wykorzystanie igieł akupunkturowych w połączeniu z technikami fizjoterapeutycznymi pomaga w leczeniu wielu schorzeń i dolegliwości. Umiejscowienie igieł  w określonych punktach  na ciele pacjenta może łągodzić ból , poprawiać funkcję mieśni i stawów oraz zwiększać przepływ krwi.

 

To podejście może być stosowane w leczeniu różnych schorzeń w tym problemów z układem mięśniowo- szkieletowym, bólami kręgosłupa, bólami głowy i migrenami, a także w celach rehabilitacyjnych. Techniki i skuteczność fizjoakupunktury mogą różnic się w zależności od zaleceń specjalisty i konkretnego przypadku.

KOMPLEKSOWA TERAPIA BLIZN - metodą ScarINK

Po  każdym zabiegu chirurgicznym warto skonsultować się ze specjalistom od terapii blizn, aby dostosować odpowiednią terpię do indywidualnych potrzeb i typu blizny.

Elastyczność i ruchomość blizny ma duże znaczenie. Blizny mogą skracać się i ograniczać ruchomość skóry  na danym obszarze.

Terapia BLIZN pomaga w;

Terapia wykorzystywana jest:

Zapisz się na konsultację +48 510 107 789

Zapisz się na konsultację do terapeuty już dziś i sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Lekarze prowadzący:

Mgr
Ilona Solan

Nasze oddziały:

Szpital AVIMED
ul. Gliwicka 159
40-857 Katowice
tel.: (+48) 32 254 41 40
tel.: (+48) 519 147 003
pon.-piątek 8:00-18:00

Zapewniamy:

Śledź nas na:

Współpracujemy z:

Skip to content